Apartmány v Bender

Potřebujete ubytování v Bender ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Bender. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Bender má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Apartment on Suvorova 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Set in Bender, Apartment on Suvorova offers accommodation with a balcony and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a TV.


2. Apartment - Sovetskaya Street 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Boasting a spa bath, Apartment - Sovetskaya Street is located in Bender. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. The apartment comes with a flat-screen TV. An oven and a microwave can be found in the kitchen.


3. Берлога 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


4. Matnev NR.9 AP.110 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Matnev NR.9 AP.110 is located in Bender. The accommodation is 14 km from Tiraspol.


5. Apartment on Sportivnaya 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Apartment on Sportivnaya is set in Bender. Featuring city views, this apartment also features free WiFi. The apartment features 1 bedroom and a fully fitted kitchen with a microwave. The property also has 1 bathroom has a shower.


6. Apartment - Kosmodemyanskoi Street 

Foto: Apartment - Kosmodemyanskoi Street
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
99 %

Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment - Kosmodemyanskoi Street is set in Bender. Complimentary WiFi is featured. The apartment includes a kitchen with an oven and a microwave, as well as a kettle.


7. Apartment VIP in Bender 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Apartment VIP in Bender is situated in Bender. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 2 bathrooms with free toiletries and a living room. A flat-screen TV is available.


8. Apartament in Bender 

Foto: Apartament in Bender
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
93 %

Apartament in Bender offers accommodation in Bender. Guests benefit from a balcony and WiFi. An air conditioned apartment is featured with plasma TV. Kitchen is fitted with a fridge, microwave and kettle.


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: